Оплата і доставка

25 Декабря Открытие магазина CASO в Одессе, по адресу улица Генуезская 5 ТЦ Гагарин плаза, 3 этаж

Кошик порожній

ОПЛАТА

- Готівковий розрахунок

Готівковий розрахунок можливий при кур'єрській доставці або при покупці в офісі. Оплата за товар приймається виключно в гривнях. При кур'єрській доставці ви передаєте гроші нашому співробітнику, який видає вам товарну накладну і заповнює гарантійний талон. Підписавши товарний чек, ви підтверджуєте факт оплати та доставки товару.

- Безготівковий розрахунок

Для того, щоб оплатити товар банківським переказом, зробіть замовлення і вкажіть адресу вашої електронної пошти. Ми надішлемо рахунок в електронному вигляді, який можна оплатити в будь-якому банку протягом двох днів. Разом з товаром ви отримаєте оригінал рахунку-фактури. Для отримання податкової накладної в електронному вигляді, потрібно зробити відповідний запит через сервер ДФС. Після оплати в банку гроші надійдуть на наш рахунок протягом 1-3 робочих днів (в залежності від графіка роботи банку). Звертаємо увагу, що юридичні особи (представники ТОВ, ПАТ, ЗАТ, і т.д.) можуть отримати товар тільки за дорученням. Для ФОП довіреність потрібна, якщо товар забирає співробітник підприємства, а не сам підприємець. Якщо у вас виникли проблеми чи питання про оплату безготівковим розрахунком телефонуйте до нашого Call-центру: (063) 691-40-10, (095) 166-68-10.

- Оплата банківськими картами Visa, MasterCard

Ми приймаємо оплату банківськими картами Visa, MasterCard. Якщо Вам необхідно провести платіж на велику суму, уточніть ліміт по карті в своєму банку. У разі навіть незначного перевищення лімітованої суми оплати покупки, банк не пропустить транзакцію. Зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї П.І.Б були вказані на сайті під час оформлення заявки. При отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі документи, що засвідчують особу - паспорт або водійські права.

- Оформлення кредиту чи розстрочки на товар (для фізичних осіб)

 Умови кредитування від АТ «УкрСиббанк»:

• початковий внесок не менше 10% від вартості товару;

• без відсотків *;

• сума кредиту від 300 до 50000 грн .;

• термін кредитування - від 10 до 36 місяців;

• разова комісія - 0% від початкової суми кредиту.

• щомісячна комісія на 6 міс - 0%;

• дострокове погашення без додаткових комісій;

• місцева реєстрація не обов'язкова. Для оформлення кредиту необхідно:

• Вік від 21 до 65 років;

• Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;

• Офіційне / не офіційне працевлаштування (документальне підтвердження не потрібно);

• Робочий стаціонарний номер телефону.

Як оформити кредит:

• обрати метод оплати - Кредит. Заповнити необхідні поля на сайті;

• дочекатися вхідного дзвінка від представника Банку на вказаний Вами контактний номер телефону і дати відповіді на питання;

• отримати рішення про видачу кредиту (в разі отримання відмови - Ви отримаєте SMS);

• отримати рахунок-фактуру на товар по e-mail;

• вибрати відділення для підписання документів (при собі мати паспорт та ІПН);

* Під 0% (без відсотків) слід розуміти надання банком кредиту за ставкою 0,01% річних. Кредит надається АТ "УкрСиббанк" Ліцензія НБУ №75 від 28.12.2009р. Всі види банківських послуг. БНП Паріба Груп.

ДОСТАВКА

- Загальні умови доставки по Києву та передмістю

В Києві ми доставляємо товари до під'їзду будинку в день замовлення або на наступний. Ми піднімемо замовлення від під'їзду до вашої квартири безкоштовно, якщо: товар малогабаритний, будинок обладнано справним вантажним ліфтом. Якщо ліфта немає, вартість розраховується індивідуально, з урахуванням особливостей будівлі.

- Доставка Новою Поштою по Україні

Ми доставляємо покупки в міста України з повною передоплатою протягом 2-3 робочих днів безкоштовно. Представник Нової Пошти видає посилку тільки особі, зазначеній у бланку замовлення, тому вам знадобиться документ, що засвідчує особу. Ми страхуємо товар, коли передаємо його транспортним компаніям. Якщо перевізник не доставить посилку протягом 7 днів, ми відправимо новий товар.

- Самовивіз (з оплатою в офісі)

Перед тим, як приїхати за замовленням, обов'язково зв'яжіться з менеджером нашого Call-центру: (063) 691-40-10, (095) 166-68-10, щоб зарезервувати товар і узгодити приблизний час свого приїзду.